Інформація про випускників Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського, які мають почесні звання.

 

Відділення мистецтв.

Відділ теорії музики

1. Надія Гринь –  заслужений працівник культури України

Відділ спеціального фортепіано

1. Ірина Грабчук –  заслужений працівник культури України

Відділ народних інструментів

  1. Володимир Вовченко – заслужений працівник культури Російської Федерації, заслужений діяч культури Ханти-Мансійського автономного округу.
  2. Олег Подольський – заслужений артист естрадного мистецтва України.
  3. Олександр Алфьоров – заслужений артист естрадного мистецтва України.
  4. Анатолій Лещенко – заслужений працівник культури України.
  5. Володимир Прихожай – заслужений діяч мистецтв України.
  6. Олександр Вакал – заслужений працівник культури України.
  7. Юрій Лоза – заслужений працівник культури України (директор Шосткинської ДШМ).
  8. Микола Білодід – заслужений працівник культури України (директор Липоводолинської ДШМ).
  9. Олександр Ковальчук – заслужений працівник культури України (директор Лебединської ДШМ).
  10. Олексій Корякін – заслужений працівник культури України.
  11. Юрій Лелюшкін – заслужений працівник культури України.

Відділ хорового диригування

  1. Олена Ластовецька  – заслужений працівник культури України.
  2. Іван Заболотний – заслужений діяч мистецтв України.
  3. Петро Борщенко – заслужений працівник культури України.
  4. Лариса Бухонська - заслужений діяч мистецтв України.

Відділ оркестрових духових та ударних інструментів

  1. Володимир Деркач – Народний артист України, заслужений діяч мистецтв України, генерал-майор Збройних Сил України.
  2. Володимир Петрик – заслужений артист України.
  3. Анатолій Кірноз –  заслужений працівник культури України.
  4. Євген Кондаков – заслужений артист естрадного мистецтва України.
  5. Євген Дудченко – заслужений працівник культури Російської Федерації.
  6. Леонід Власенко заслужений працівник культури України.
  7. Василь Люлін – заслужений працівник культури України.
  8. Євген Білий – заслужений працівник культури України.
  9. Олександр Яблоновський – заслужений діяч мистецтв України.

 

 

Відділення культури.

Відділ народного інструментального мистецтва

  1. Валерій Козупиця – заслужений діяч мистецтв України.
  2. Ігор Русак – заслужений працівник культури України.
  3. Микола Юдін – заслужений діяч мистецтв України.

 

Відділ видовищно-театралізованих заходів

1. Тетяна Матвієнко – заслужений працівник культури України.

 

Відділ хореографічного мистецтва

  1. Ольга Гараніна  – заслужений працівник культури України.
  2. Г.Нудельман  – заслужений працівник культури Республіки Крим.
  3. А.Третяк – заслужений працівник освіти України.
  4. Станіслав Тригуб   – заслужений працівник культури України.?
  5. О.Шалапаєв   – заслужений працівник культури України.