Народне інструментальне мистецтво (духові, народні інструменти)

Відділ народних iнструментів Відділ народних iнструментів

На відділі працює 14 викладачів з великим досвідом педагогічної та концертмейстерської роботи.

Відділ очолює старший викладач вищої категорії Шулєпова Світлана Федорівна, яка вже майже півстоліття працює в училищі. За свою сумлінну працю нагороджена медалями «Ветеран праці» та «За трудову відзнаку».

Поряд з нею працюють досвідчені викладачі. Серед них – заслужений працівник культури України, старший викладач вищої категорії Тамілін В.О., викладач – концертмейстер вищої категорії Пугач В.І., неперевершений знавець своєї справи. Викладач по класу бандури Мукменєва Р.І., яка неодноразово була лауреатом конкурсів виконавців на народних інструментах і зараз веде дуже плідну концертну діяльність, пропагуючи народну музику, виступаючи на численних концертних заходах міста і області. Викладачі по класу баяна та акордеона Майборода В.В. та Куліжніков А.І. є лауреатами багатьох міжнародних конкурсів «Гармоністи Росії», віртуози – концертмейстери, які вчать студентів своєї справи. Постійними учасниками ансамблю викладачів училища є викладачі – струнники: Власенко С.А., Думчикова Г.П., Гіга Л.І., Петруша Н.М., Ковальов М.І.

На відділі працюють концертні колективи, які відомі не тільки в місті, а і за межами Сумської області. Ансамбль «Балалаєчка», яким керує завідуючий денним відділом відділення культури училища, колишній випускник училища Коба Віталій Федорович, талановитий викладач і вихователь молодого покоління музикантів. Ансамбль неодноразово був лауреатом конкурсів «Перлина», який проводиться щорічно в стінах училища.

Дует баяністів у складі Сергія Шарка та Глінкіної Лідії, які по праву користуються великою популярністю у любителів ансамблевої гри на баяні, також неодноразові лауреати багатьох конкурсів (клас старшого викладача Шулєпової С.Ф.). Користується великою повагою в колективі молодий викладач – концертмейстер народного ансамблю Народного танцю «Молодість» Плющ Сергій Валерійович, віртуозна гра якого заворожує і студентів і глядачів.

Випускники училища успішно працюють у різних куточках України художніми керівниками, директорами будинків культури, викладачами дитячих музичних шкіл.

Ми запрошуємо до навчання молодь з освітою 9-11 класів, які закохані у музику, народну пісню, люблять музичні інструменти.

Відділ народних iнструментів Відділ народних iнструментів

 
квартальные календари . школа вождения . печать календарей