Дитячі студії училища

На базі  училища функціонують три дитячі студії: музична, хореографії та образотворчого мистецтва.  Сьогодні в студіях навчається близько двохсот учнів.

Щороку в останню неділю травня та першу неділю вересня

з 10:00 годин в приміщенні навчального корпусу № 1 по вул. Гагаріна, 18 відбуваються прослуховування та запис до студій дітей віком від 6 до 13 років.

В дитячий музичній студії учні проходять навчання за програмами початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів по класу фортепіано, духових інструментів (труба, флейта, саксофон), народних інструментів (баян, акордеон, домра, гітара, бандура), струнно-смичкових інструментів (скрипка, віолончель), співу та в хоровому класі.

Дитяча хореографічна студія бере активну участь в концертній діяльності училища, в міських, обласних та міжнародних конкурсах дитячої творчості (Болгарія, Угорщина).

Учні дитячої студії образотворчого мистецтва постійно беруть участь у міському конкурсі дитячої творчості «Світ очима дітей». В грудні 2016 року учні студії Артем Бондаренко (5 років) та Тимофій Латіфов  (8 років)  стали переможцями Міжнародного проекту

 «Просто небилиці», що проходив у місті Львові.

 

Старші консультанти:

* фортепіано – Шаронова Валентина Олександрівна

* духові інструменти – Пастухов Валерій Олександрович

* народні інструменти – Фесенко Андрій Олексійович

* струнно-смичкових інструментів – Бєлошапка Лариса Миколаївна

* спів – Прокопенко Ольга Юріївна

* образотворче мистецтво – Латіфова Неллі Григорівна

* хореографія – Абаскалова Світлана Анатоліївна

* хоровий клас – Ткаченко Надія Вікторівна